Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Pakface Maske Yüzümü Yaktı

Ben İstanbul Beylikdüzü’ndeki bir kozmetik dükkanından Pakface markası olan hassas ciltler için uygun olan tek kullanımlık bir maske aldım. Satıcı kesinlikle alerji yapmayacağını belirterek, kullanım talimatlarına uymam gerektiğini söyledi. Keza bende öyle yaptım, temiz bir kabın içine paketin içindekini döktüm ve 1 yemek kaşığı sıcak su ile 1 dakika boyunca karıştırdım ve yüzüme sürdüm. Uygulama esnasında yanma hisseri oluştu, normal diye düşünerek devam ettim ve 3 dakika içinde yüzümün zonkladığını ve sızıların arttığını hissettim ve yüzümü yıkadım. Sonucu görünce şok oldum, yüzüme kaynar su dökülmüş gibi haşlandığını gördüm, yanıyordum. Şuan evden dışarı çıkamıyorum, hafta sonu nişanım var, yüzüm çok feci. Doktorlar iz kalabileceğini söyledi, yardımlarınızı bekliyorum.

Gönderen: A. Aktürk
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 27, 2015
Kategori : Kozmetik
Yorum : 0
Okunma : 1.649 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..