Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Odeabank Vatandaşı Mağdur Etmeye Hakkın Yok

Vatan Bilgisayar’dan telefon almak için Sms attık onaylandı ve 5000 tl Kredi çıktı. Bir süre sonra müşteri hizmetleri bizi aradı ve krediyi kullanıp kullanmayacağımızı sordu. Biz de bulunduğumuz şubede istediğimiz telefonun olmadığını fakat birkaç gün sonra istediğimiz telefonu getireceklerini ve kredimizi o zaman kullanmak istediğimizi belirttik. Müşteri temsilcisi olacak kişi krediyi iptal etmiş ve bizim bundan haberimiz yok. Birkaç gün içerisinde kredimiz var düşüncesiyle İstanbul’un bir ucundan bir ucuna yol gittik ve kredi başvurumuz olmadığı söylendi. Tekrar Sms atın dediler ama onay gelmedi. Müşteri hizmetlerini arıyoruz red verilmiş diyor yine ısrarla müşteri hizmetlerini arıyoruz bu sefer de sistemde bir arıza olduğu ve 24 saat sonra tekrar denememizi söylüyorlar. Personellerinizin birbirinden haberi yok. Sonuçta biz mağdur edildik. Rezilsiniz bizi mağdur etmeye hakkınız yok.

Gönderen: B. Altınay
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 03, 2017
Kategori : Bankacılık
Yorum : 0
Okunma : 1.034 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..