Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Müşteri Şikayet ve Yorumları

İnternet Şikayetleri

Hem resmi olsun hem de özel olsun tüm işlerimizi halledebildiğimiz internet, modern çağın en büyük bilgi kaynağı olmaktadır. İnternet ortamı sayesinde isteyen istediği bilgiye ulaşabilmektedir. Akla gelen tüm konularda bilginin yer aldığı internet üzerinden artık şikayetlerinizi de yapabilirsiniz. İnternet üzerinden, internetle ilgili yaşadığınız sorunları dahi şikayet edebilirsiniz.

Genel olarak bakmak gerekirse, internet bağlantınızla ilgili sorununuzu, internet alışverişi, internet oyunları, sosyal ağlar ve daha birçok internet sitesiyle ilgili olarak şikayet siteleri üzerinden yaşadığınız sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Artık internet şikayetlerinin yaygınlaşmaya başladığı günümüzde, siz de milyonlarca kişinin tercih ettiği bu yöntemle çözüm bulabilirsiniz. Şikayetinizi dile getirdiğiniz site üzerinden aklınıza gelebilecek tüm konularla ilgili sorunlara çözüm bulunabilmektedir.

İnternet şikayetleri,  resmi olan birçok şikayet yöntemi kadar etkili olmaktadır. Çünkü internet sayesinde farklı yerlerde bulunan ancak aynı sorunu paylaşan bir araya gelerek bir kitle oluşturabilmektedir. Bu kitleler de sorunlarını daha yüksek sesle duyurabildiklerinden internet şikayetlerinizin lehinize sonuçlanabilmesi için  sizler de bu yöntemi kullanabilirsiniz. Sosyal ağ bağlantınızı kuramıyorsanız, oynadığınız online oyunla ilgili sorun yaşıyorsanız, internete bağlanırken sorun yaşıyorsanız tüm bu sorunlarınızı şikayet siteleri ile giderebilirsiniz.

Şikayet siteleri sizlere sadece hakkınız olanı aramanız için bir fırsat tanımakla kalmaz, aynı zamanda başka internet kullanıcılarının da haklarını bu şekilde aramaları için örnek olabilirsiniz. İnternet şikayetlerinizi gelin şikayet sitelerinden yapın, hem şimdiki mağduriyetinizi giderin, hem de daha sonrasında da yine aynı nedenlerle mağdur olmayın. İnternetten şikayette bulunmak son derece kolay olmaktadır. Hemen siz de ücretsiz hizmet veren bir şikayet sitesinden şikayetinizi paylaşabilirsiniz. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken bir nokta bulunmaktadır. Bu siteler üzerinden kesinlikle doğru kişisel bilgilerinizle üye olmanız gerekmektedir.

İnternetle alakalı şikayetlerinizi bildirmeniz, yanlış giden şeyleri düzeltme isteğiniz gerçekten takdir edilecek bir davranıştır. Bu şikayetlerinizle toplumun dinamik yapısını korumayı amaçladığınızı ve diğer tüketicilere örnek olmayı istediğinizi memnuniyetle karşılıyoruz. Sizlerin yardım ve çabasıyla internet üzerinde yanlış olan konuları düzeltme şansı yakalayabileceğiz ve sorun çıkaran, şikayete sebep olan durumları diğer tüketicilerin de görmesini sağlayarak biz de sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmiş olacağız.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 22, 2015
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 1.599 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..