Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Merinos Aldığım Ürünleri Getirmedi

Bundan 6 ay önce merinos’dan paket aldım. Yeni evlenceğiz ve gününden önce paramızı ödedik. Ben sipariş isterken ne not alma oldu, ne de senete ekleme yaptılar. Hiç ilgilenmedi gibi 1 ay öncesi mobilyaları istedik. Bize 10 gün içinde elinizde olacak dendi ve o gün geldiğinde bizimle oyun oynar gibi yanlış ürün getirdiler. Benim ne sandalyem geldi, ne sehpam geldi. Ben evime uzak bir yerde oturuyorum. Bana ürün yarın gelecek dendiğine rağmen eve gidip tek başıma durdum ürün gelmedi ve telefonda aksilik çıktı, yarın gelecek dendi. Yarın oldu, bana doğru söylemeyip şu gün gelecek dendi ve o günde geldi. Sadece yatak odasını gönderdiler yanlış ürün gönderdiler ve aldığım koltuk takımı her tarafı yırtık çıktı. Biz bunları söylerken hiç bizi dinlemediler ve aradan 1 ay geçti. Benim pazar günü düğünüm var. 3 gün kaldı daha da ürünlerim gelmedi, bundan bir hafta öncesi merinos mağaza müdürü bize söz verdi. 2 gün sonra gelecek diye ama kimse sözünde durmadı, acayip sinirliyim. Ben daha evimi yerleştiremedim eşyalar yüzünden temizlik yapamadım. Evimi seremedim, depo müdürü ile görüştük oda söz verdi. Bizim mobilyalar daha yola bile çıkmadı, bizimle oyun oynuyolar. Neyse gereği lütfen olsun ya bıktım. Evimi seremedim bizimle oyun oynadılar, ben akrabalarıma rezil oldum.

Gönderen: T. Köroğlu
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 14, 2015
Yorum : 0
Okunma : 1.233 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..