Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Madame Coco Hediye Ürünü Değiştirmiyor

17.11.2017’de Madame Coco’dan 2 al 1 öde kampanyasında alınıp bana hediye edilen ürünü içindeki değiştirme kartı ile değiştirmek istedim (çünkü alan kişi alırlen birini hediye alıyorum değiştirmek isterlese sorun olur mu diye sormuş hayır hiç bir sorun olmaz değişterme kartı ile gelsin değiştiririz demişler) ancak değiştirmeye gittiğimde tek olarak ürünü değiştiremeyeceklerini diğer alınan ürünün de gelmesini ama kampanya bittiği için ürünün birinin ozamanki kampanya bittiği için birinin mağazaya geri bırakılması gerektiğini birinin değiştirip üstüne de 40 tl vermemiz gerektiği söylenildi. Böyle bir saçmalık olabilir mi satış öncesi ve sonrası tutumunuz çok farklı bunu ayrıca tüketici haklarına da yazacağım. Bir nevresim önemli değil ama yapılan tutum davranış çok yanlış. Lütfen satış öncesi verdiğiniz sözleri satış sonrası da tutunuz.

Gönderen: A. Kumaş
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Aralık 16, 2017
Kategori : Giyim
Yorum : 0
Okunma : 981 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..