Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Koçtaş Adana Şubesi Personelinin Terbiyesizliği

Koçtaş Adana şubesinden bir banyo dolabı ve lavabo seti almıştım. Nakliye esnasında nakliyeciler lavaboyu, aynayı kırarak kullanılamaz hale getirmişler. Bunu şubeye ilettigimde ilk önce bagirilip cagirilmak suretiyle azarladım ki kesinlikle çalışanların müşteriye tutumları berbat, sonrasında ise zararımı tazmin etme konusunda çok ilgisiz ve yetersiz davranarak sorunu çözmeye çalışmadılar bile. Özellikle mağaza müdür yardımcısının aşağılar ve uzlaşmaz tavirlari kesinlikle çok rahatsız ediciydi. Ürün konusuna gelince aynı modelden yeni bir tane temin etmemekle beraber ilk öce karşılığında değerini karşılamayan bir seçenek sunmak suretiyle daha sonra da bunu da yapmayarak kendi aldığım ürünün kalitesinin çok altında ve begenmedigim beğenmediğim bir ürünü almaya zorladilar. Kesinlikle zararım tazmin edilmedi ve mağazanın elemanlarının yapmış olduğu hatanın külfetine benim katlanmak zorunda olduğumu öne sürdüler. Üstelik ürün teslim ve montajında aldığım ürün de ücretsiz olmasına rağmen bunun için benden ücret talep ettiler. Herşeyi bir yana bıraktım mağaza elemanlarının bana karşı olan tutumlari gerek musteri danisma bolumunun gerekse banyo bolumundeki elemanin ve magaza mudur yardimcisinin tutumlari cok kaba ve onur kırıcıydi. Evimdeki lavaboyu söktürdüğüm için zaten mağdur olmama rağmen bir de psikolojik ve maddi olarak beni yıpratmaya çalıştılar. Hic bir sekilde zararimi tatmin edici boyutta tazmin etmeye yanasmadilar ki yaptiklari hatadan kaynakli piskinlikleri boyle bir firmaya yakismayan nitelikteydi. Kesinlikle kurumsallık ve müşteri memnuniyeti olmayan bir firma.

Gönderen: B. Türkkan
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Aralık 16, 2017
Kategori : Alışveriş
Yorum : 0
Okunma : 785 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..