Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Karaderili Şirketler Grubu Devre Mülk Aidat ve Üyelik Sorunu

Merhaba, ben karadereli şirketler grubundan devremülk aldım ancak memnun değilim. Hakkımı şirkete geri vermek yada satmak istiyorum ama şirket temsilcileri hiç bir şekilde bize yardımcı olmuyor olumsuz cevaplar veriliyor. Söz konusu şirkete gördermiş olduğum mesajı size de gönderiyorum. Karadereli şirketler gurubundaki hakkımdan vazgeçmek istiyorum. Bu konuda ne yapmalıyım. Bana nasıl yardımcı olursunuz ? Karadereli şirketler grubuna gönderdiğim mesaj aşağıdadır: Merhabalar, şirkitiniz yalova termal tesislerinde bir haftalık kırmızı dönem üyesiyim. Üye olduğumuzda aidat konusu gündeme geldiğinde emekli oluncaya kadar üyelik hakkımı kullanmayacağımı, hakkımı emekli olduktan sonra ancak kullanacağımı dolayısıyla her yıl aidat ödeyip ödemeyeceğimizi sordum. Şayet her yıl aidat ödeyeceksem üye olmayacağımı söyledim. Şirket temsilcileri de bana, bu aidatlar kullandığınız yıl için aidat ödeyeceğimizi kullanmadığımız yıl için aidat ödemiyeceğimizi söylediler ancak şirketiniz tarafından bana aidatı ödemediğim gerekçesiyle sürekli mesaj gelmekte ve bu durum beni pskolojikmen rahatsız etmektedir. Adeta travma geçirmek üzereyim. Sizden isteğim şudur: Şayet benden kullanmadığım her yıl için aidat alınacaksa ben üyelik hakkımdan vaz geçmek istiyorum. Şu anki kırmızı dönem fiyatları umrumda değil. Yeterki size ödemiş olduğum paramı bana geri ödeyin ve beni bu üyelikten çıkartın lütfen. Sizden cevap bekliyorum. Cevabınız olumsuz olması neticesinde daha sonra tüketici haklarına müracaat edeceğim.

Gönderen: A. Gülmez
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Aralık 16, 2017
Kategori : Turizm
Yorum : 0
Okunma : 1.605 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..