Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Kamil Koç Gözümüzde Çok Büyütmüşüz Sizi

Kamil koç firmasını gözümde çok büyütmüşüm anlaşılan yada ticari kaygı içersine düşüp insan taşıdıklarını unutmuşlar araçlarında şoför yerine m.ganda çalıştırır hale gelmiş bir otobüs firması. 29-07-2017 Manavgat Bursa 13:30 seferinde 26 TR 425 plakalı araçta yaşadıklarımız sayesinde unutulmaz bir yolculuk yaşadık. Afyonkarahisar otogarında yolcu almak için durulduğu esnada 9 yaşındaki kızım tuvaleti olduğunu söyledi. Durmuş olduğumuz için hemen gidip gelmesini söyledim otobüs şoförü otobüse binilmesi yönünde telkinde bulundu sigara içen hava almaya inmiş yaklaşık 5-10 kişi aşağıdayız herkes bindi bana hadi abicim otobüse yerine geç dedi ben de kızım tuvalette onu bekliyorum dedim şoförün tepkisi hayret bişey moladan yeni çıktık göndermeseydin diyor bu kadar katı olmana gerek yok sonuçta 9 yaşında bir çocuk ve kız çocuğu biraz esnek davranmalısın dediğimde ise nelerle uğraşıyoruz ya diye bir tepki aldım o andan sonra birbirimize bağırışmaya başladık diğer yolcular araya girdi olay yatıştı tabi olay orada bitmemiş. Bursa’ya 23.50 sıralarında indik bagajlarımızı aldık evimize gideceğiz ama Kamil koç firmasının bizim canımız malımızı emanet ettiğimiz şoförü beni dövmek için kenarda bekliyor bir arkadaşı onu zor tutuyor düşünün ailenizin yanında sizin üstünüze yürüyen bir şoför ve bu şoförü çalıştıran Kamil koç bu olayı bize yaşattığı için teşekkür ederim. Kamil koç firmasına gerekli şikayetleri yaptım yazılı ve sözlü olarak ama bir yaptırımın olacağını sanmıyorum yasal olarak bütün yerlere şikayetimi yapacağım ve bu olayı çevremdeki herkese anlatacağım, sanırım Kamil koç firmasınında istediği bu, reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünüyorlar herhalde.

Gönderen: A. Bozkurt
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 03, 2017
Kategori : Ulaşım
Yorum : 0
Okunma : 1.120 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..