Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Intagram Butikmelikem Parayı Alıp Ürünü Göndermedi

Instagram üzerinden alışveriş yapmak yaygınlaştı ve pek çok kişi alışveriş yapıyor. Ben de yaklaşık 1 buçuk ay kadar önce butikmelikem adlı sayfadan bir elbise siparişi verdim ve önce eft ile parayı yatırmam gerektiğini, 15 gün içerisinde ürünün elime ulaşacağını söylediler. Bekledim gelmeyince bilgi almak amacıyla mesaj attım fakat hiç bir mesajıma cevap verilmedi. Aradığımda da açan olmadı. Farklı bir numaradan arayıp neden cevap vermediklerini sorduğumda, çok saygısız bir şekilde konuşup yüzüme kapattı. Ben paramı iade etmelerini istiyorum ama hiç bir mesajıma cevap vermiyorlar.

Gönderen: Ş. Madan
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
B. Meriç

Aynı durum şuan bende de söz konusu parayı gönderdim ürününüz geldi kargo olacak diyorlar; ancak hala elime gelmedi max 27 gün dendi bugün 35.gün her yerden de engelleyip telefonlarıma cevap vermiyorlar. Hesaplarının adı da değişmiş ella_concept olmuş.

Mayıs 21, 2015
Kategori : İnternet
Yorum : 1
Okunma : 1.347 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..