Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Hukuk Danışmanlığı

Şikayetim Var

Hukuk danışmanı hukuk müşavirliği yapan hukuk ile ilgili konularda bilgi sahibi kişidir. Hukuki bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğu zaman hukuk danışmanı her zaman yardımınıza koşacak tek kişidir. Doğal ortamda adliye binasında ya da bir arkadaşın tavsiye ettiği bir ofiste istediğimiz hukuk danışmanına ulaşabilir ve sorunumuz ne olursa olsun hukuk danışmanından yardım isteyerek konuyu çözebiliriz. Son yıllarda gelişen teknolojik gelişmeler doğrultusunda internet ortamında da hukuk danışmanlarına ulaşabilir ve hukuk danışmanlarının sitelerinde yer alan formlar aracılığı ile ne konuda olursa olsun sorular sorabilmekteyiz.

İnternetin bize sağlamış olduğu bu kolaylıktan faydalanarak hukuk ile ilgili sormak istediklerimizi soracağımız kişiler arasından da bazan bizi dolandıran, yanlış bilgiler veren kişiler bulunmaktadır. Bu nedenle bu ortamda kuracağımız ilişkilere her daim dikkat etmeli ve dolandırılma ya da kandırılma durumlarımızın önüne geçmeliyiz. Hukuk ile ilgili takıldığınız noktalarda size rehber olması açısından hukuki forum siteleri de son derece faydalı siteler olarak bilinmektedir. Bu sitelerden yararlanarak kişi kendisinin açacağı davalar hakkında bilgilenmekte ve dava ile ilgili sormak istedikleri ayrıntıları bu forum siteleri aracılığı ile sorabilmektedir. Hukuk konusunda fazla bilgisi olmayan ve gerçekten hukuki yardıma ihtiyaç duyanların bu sitelerden yararlanmaları fayda gösterecektir.

Hukuk konusunda yardım alabileceğiniz bir başka internet sitesi de Sikayet.com olacaktır. Sitemizden yararlanmanız için hukuk bilgileri ve hukuk konusunda sorabileceğiniz sorular buraya açıklanacak ve tüketici davalarının çözümünde bu sayfalar en büyük yardımcınız olacaktır. Yeni tüketici yasaları ve yasalar konusunda meydana gelmiş olan her türlü değişikliklere bu site aracılığı ile ulaşabilir ve hukuk danışmanlığı yapanlar hakkında bu siteden yararlanarak yardım isteyebilirsiniz. Hukuk, adalet konularında siz değerli takipçilerimizi asla yalnız bırakmıyor ve her türlü bilgiyi ulaşabileceğiniz kaynaklara en kısa sürede yüklemeye çalışıyoruz.

Hukuki yardım talepleri genellikle tüketicilerin yaşamış oldukları sorunlar çerçevesinde oluşmaktadır. Tüketiciler, aldıkları ürünlerle ilgili yaşadıkları sıkıntıları ve şikayetleri bizlere iletme ve danışma yoluna gitmektedirler. Bizler de elimizden geldiğince bu taleplere yetişmeye çalışıyor ve doğru yönlendirdiğimizden emin olmak istiyoruz. Bu nedenlede sizlere cevap verirken sizler için sorunun en iyi ve kolay çözümünü sunmak amacındayız.

Hukuk Danışmanına olan ihtiyaç insanların hayatları sürdüğü müddetçe artarak devam edecektir. Hukuk konusunda merak ettiğiniz her konuda hukuk danışmanı size yardımda bulunmak için çaba harcayacaktır. Hukuk konusunda ihtiyaç kişilerin haklarının savunulması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Kişiler haksızlığa uğradıkları zaman, eşlerinden ayrılmak istedikleri zaman ya da bir tartışma esnasında savunulmaya ihtiyaç duydukları zaman hukuk danışmanlarından yardım talep etmektedirler.

Hukuk danışmanları özellikle bilişim hukuku, ceza hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, aile hukuku, şirket hukuku, gayrimenkul hukuku gibi alanlarda gerekli bilgi donanımı bulunan avukatlar hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedirler. Danışmanlık hizmeti veren bu hukukçular, şikâyet durumu oluşabilecek bir durum ile karşı karşıya kalmanız durumunda hukuk danışmanı şikâyetleri bölümünden hizmet alanında yararlanabilirsiniz.

Herhangi bir sorun mu yaşıyorsunuz? O zaman sizi rahatsız eden durumu şikâyet edebilme hakkınız bulunmaktadır. Şikâyetinizin değerlendirilmesi şikâyet hizmetinde bulunduğunuz birimin üst mercileri tarafından gerçekleştirilecektir. Hukuk danışmanı bölümünde dile getireceğiniz şikâyet unsurları ile toplum olarak her ne kadar bir sorunla ile karşı karşıya kalmış olsak bile bizi rahatsız eden durumların değerlendirilebileceği gerçeğini ortaya koymaktadır.

İcra takip işlemleriniz, kurumun yönetmelik, anlaşma ve şartname işlerinin takibi gibi işlemleri yapan hukuk danışmanları ellerinden gelen yardımı yapmaktadırlar. Bu işlemlerinizle ilgili bir şeylerin yanlış gittiğini düşünüyorsanız hukuk danışmanlarından bilgi alarak ilgili belge ya da ispat niteliği taşıyan durumlarla ilgili bildirimlerde bulunmalı ve bilinçli bir birey olarak hakkınızı savunacak kaliteli bir hukuk danışmanı ile çalışmalarınıza devam etmelisiniz.

Hukuk alanında uzman biri ile çalışmak sizin kendinizi daha iyi savunabilmenize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda hukuk danışmanı birimi hukuk danışmanlarının şikayete konu olan durumları düzeltebilmeleri amacı ile düzenleyici yönde çalışmalar yapabilmelerine ortam hazırlamaktadır. Hukuk danışmanlarımız yani avukatlarımız bizlere her zaman yardımcı olan ve yardımlarını esirgemeyen insanlar olarak yasaların yerine getirilmesinde ve haklarımızı sonuna kadar insanca savunmamıza yardımcı olmaktadırlar. Herkesin bir gün adalete ihtiyacı olacağı gerçeğinden yola çıkarak avukatlarımızın bizleri ne derece koruyacağını tahmin edebilirsiniz.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ağustos 08, 2015
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 1.562 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..