Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Hepsiburada.com Bu Nasıl Müşteri Memnuniyeti

17 Mart 2017 tarihinde hepsiburada.com’dan sipariş ettiğim bir çamaşır makinası vardı. Siparişimi 30 Mart 2017 tarihine kadar sipariş takip numaramdan takip ettim. Siparişimin yolda olduğunu çıkmak üzere olduğunu transfer olduğunu vs tam 2 hafta bu şekilde oyalandım. En son 30 Mart 2017 tarihinde siparişimin tarsfıma teslim edildiğine dair mail aldım. Aynı şekilde takip numaramdan sorgulattığımda da aynı cevabı aldım. 7/24 hizmet verdiklerini belirten müşteri temsilcilerine de anca 2 gün sonra ulaşabildim. Ses kayıtlarınında elimde bulunduğu telefonumdan bir bayan ile görüştüm. Bana siparişimin geri iade olduğunu belirtti. Ancak takip numaramdan siparişimin 2 hafta boyunca yolda olduğunu en sonunda da teslim edilmiş gibi göründüğünü belirttiğimde siparişimin 24 Mart 2017 tarihinde gelip geri gittiğini iddaa etti. O gün eşimin doğum günü olduğu için zaten eşimde ben de bütün gün evdeydik. Konuyla ilgili acil ilgilenilmesi gerektiğini rica ettiğimde kargonun bir daha yola çıkamayacağını, ancak paramın çarşamba günü iade edildiğinde ve bir daha sipariş verdiğimde yeniden getireceklerini söylediler. Ben paramı değil ürümü istiyorum ve bu gibi umursamaz sitelerin müşteri memnuniyetini sağlamadıkları gibi insanları d..andırdıkları için ivediyetle ilgilenilmesini talep ediyorum. İlginize.

Gönderen: B. Tepe
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Nisan 09, 2017
Kategori : Alışveriş
Yorum : 0
Okunma : 1.056 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..