Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Ets Tur Antalya Antroyal Hotel Rezervasyon Rezaleti

21 Eylül 2017 tarihinde ets tur firması aracılığla Antalya Antroyal hotel’den rezervasyon yaptım. Otele gittiğimde otelin ets tur sitesindeki otelin görüntüsüyle ve rezerve ettikleri odayla bana verdikleri oda arasında inanılmaz fark vardı. Verdikleri oda inanılmaz kirli sigara kokuyordu. Pencere camı çatlak dışardan ses geliyordu. Klima sesli çalışıyordu. Sanki içerde bir motor çalışır gibiydi. Sesten uyumak mümkün değildi. Ben de otel yetkilisiyle konu hakkında bilgi verdim. Bir şey yapamayacağını iadenin de yapılamayacağını söyledi. Ets tur’u aradım. Otel’in iadeyi kabul etmediğini ve bu nedenle de kendilerinin de bir şey yapamayacaklarını söylediler. Ben de başka bir otelde kaldım. Hizmetini almadığım otele ödeme yaptım. Hala bakıyorum bu otel ets tur sitesinde. Ets tur ve antroyal insanları kandırıyor. Hizmetini almadığım otelden paramın iadesini istiyorum. Ets tur’un da beni kandırdığı gibi başka insanları da kandırmasına müsade edilmesin.

Gönderen: S. Erdem
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Ekim 22, 2017
Kategori : Turizm
Yorum : 0
Okunma : 1.007 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..