Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Eğitim Şikayet

Eğitim Şikayetleri

Eğitim, çocuklarımızın iyi yetişmesinde ne kadar iyi rol oynuyorsa geleceğin şekillenmesinde de o kadar büyük etkisi bulunmaktadır. Eğitim alanında çocuklarımızın gelecekte daha iyi yerlere gelme ihtimalini düşünerek yaşanabilecek aksaklıkların önüne geçmek amacı ile bir veli olarak önlem almalı ve çocuğumuzun eğitim ortamında yaşadıkları olumsuzluklara bir çözüm bulmalıyız.

Eğitim ile ilgili yaşadığınız aksaklıklara çözüm bulmak adına sizler için Mebikayet.com adresini hazırladık ve sizlerin eğitim ile ilgili yaşadığınız sorunlara kısa zamanda çözüm bulmanız amacıyla hizmet etmekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışı ve uzman elemanları ile sitenin tercih edilebilirliğini arttırmak amacı ile çalışmalarımızı her gün güncelleyerek taze bilgiler vermeyi ve doğru yönlendirme yapmayı arzulamaktayız.

Eğitim şikayetleri adı altında bahsedilen şikâyetler arasında velilerin gereksiz olarak gördükleri aidatlar, kalabalık sınıf ortamları, öğretmenlerin öğrenciler üzerindeki yanlış tutum ve davranışları, okul idaresinin öğrenci üzerindeki baskıları, öğrencilerin kılık- kıyafet yönetmeliğine uygunsuz giyinmeleri, okullarda idarenin gevşek tutumu (öğrencilerin okula kesici-delici gibi aletler getirmesi) gibi nedenler yer almaktadır.

Eğitim şikâyetleri arasında yer alan alo 147 eğitim şikayet hattı da size bu konuda önerebileceğimiz en önemli aranabilecek hatlar arasında yer almaktadır. Eğitim şikâyetleri arasında yer alan e-okul bilgilerinin eksik ya da yanlış girilmesi de eğitimde yaşayabileceğiniz aksaklıklar arasında yer almaktadır. Bu aksaklıkların giderilmesi amacı ile sitemize gelebilir ve taleplerinizi ilgili birimlere iletebilirsiniz.

Okul ve kurumlar kendileri hakkındaki şikayetlerin burada yer almasını istemeyecekleri için bu duruma bir an önce çözüm bulmaya çalışacaklardır. Site çalışanları olarak eğitimde yaşanan şikayetlere bir an önce çözüm bulmak için bizlerden hiçbir yardımı esirgemeyen sizlere her türlü yardımı yapmaya hazır olarak her daim hizmet etmekteyiz. Eğitim her daim gelecek nesillerin daha iyi yerlere gelmesini sağladığı için bu konudaki şikayetler her zaman önem taşımıştır ve taşımaya devam edecektir.

Eğitim konusunda yaşanan şikayetlere çözüm bulmak sadece bizlerin değil bu ülkede yaşayan her bireyin görevidir. Bizler sadece sizlere yardımcı olmakla sosyal sorumluluk görevimizi yerine getirirken sizler de yaşadığınız eğitim sorunlarını, şikayetlerinizi ileterek vatandaşlık görevinizi yerine getirmektesiniz. İyi eğitim almak sadece zengin denen kesimin değil halk olarak bizlerin de en temel hakkıdır. Eğitim hakkı engellenemez ve herkesin en iyi eğitimi almaya hakkı vardır.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 07, 2016
Kategori : Eğitim
Yorum : 0
Okunma : 1.668 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..