Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Edremit Nevada Mağazası Terbiyesiz Personeli

Balikesir Ayvalık magazanizdan ilk açıldığı zamandan beri alışveriş yapmaktayim, yaklaşık 1 senedir hayatımda zor günler yasamaktayim. Genc yasta agabeyim kanser tedavisi gördü, ardindan oğlum ameliyat geçirdi derken en son da tel de d.landiricilik olayı yaşadım. Bu sebeplerle magaziniza olan yaklasik 1000 tl’lik borcumun taksitlerini epey bir aksattim. Bendeniz ayvalik kaymakaminin özel kalemiyim yani devlet memuruyum, sizin de bildiğiniz üzere bizlerden borcunuzu almanız çok kolaydır, en kötü ihtimalle maasimiza haciz koyarsiniz ve alırsınız. Hal böyleyken gecen gün merkezinizden aradigini soyleyen duygu hanim isminde bir bayan tarafindan asagilandim. Kendisine durumu anlatmama ragmen sesini yukselterek bana acitasyon yapmayın, mademki devlet memurusunuz ödeyin o zaman kardeşim borcunuzu gibi laflarla. Yyazık, gerçekten misyon ve vizyonunuz bu kadar guzelken boyle calisanlariniz olmasi size daha bir cok musteri kaybettirecektir. Gereğini yapacaginizi umut ederek iyi çalışmalar diliyorum.

Gönderen: B. Dinç
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Haziran 14, 2016
Kategori : Alışveriş
Yorum : 0
Okunma : 1.672 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..