Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Bilgisayar Şikayetim Var

Bilgisayar Laptop Ipad Şikayetim Var

Evde, işte, okulda, sokakta veya seyahatte. Artık hayatımızın her alanında yer alan ve kullanmadan edemediğimiz bilgisayarlar ile yeni bir dünya olan sanal aleme girmiş haldeyiz. İnternet sayesinde artık akla gelen ne varsa anında elimizin altında olmaktadır. Merak ettiğimiz tüm bilgilere, artık bilgisayarlar ile anında ulaşabilmekteyiz.

Peki hayatımıza bu kadar şekil veren bilgisayarlarımız sürekli bozulsaydı ne yapardık? Büyük ihtimalle bilgisayar kullanan büyük bir çoğunluk yaşadığına razı olacaktı. Ancak bilgisayar sağladığı imkanlarla kendi içinde yenilenmeyi sağlayacak bir çok çözüm yolunu da kullananlara sunmaktadır. Artık bilgisayar şikayetlerini isteyen herkes internette bulunan birçok şikayet sitesi aracılığıyla duyurabilmektedir.

Düşünelim ki, bilgisayarınız yazılımsal bir hata verdi ve düzgün çalışmamaya başladı ya da çok önemli dosyalarınız bir anda hasar gördü veya kayboldu. Bunların dışında yine siz fark etmeden, bilgisayarınız bir anda donanımsal olarak hata verdi ancak üreticinizden beklediğiniz desteği bulamadınız. Artık bu sorunlarınız çözüme ulaştırabilmenin yeni yolu şikayet siteleri olmaktadır.

Bilgisayar şikayetleri ile ilgili binlerce kişinin sorununu paylaştığı bu sitelerde sizler de yer alarak, sorunlarınızdan nasıl kurtulabileceğiniz konusunda hızlı bir şekilde, anında destek alabilirsiniz. Bilgisayarların ve internetin gelişimiyle paralellik gösteren şikayet sitelerinin gelişimi, son zamanlarda artan teknoloji kullanımıyla daha da hızlanmış durumdadır. Artık isteyen herkes ne konuda sorun yaşıyorsa bu siteler üzerinden yardım alabilmektedir.

Siz de bilgisayarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız ve çözemiyorsanız, şikayet sitelerine üye olarak bilgisayar şikayetleri adı altında şikayetinizi yayımlayabilirsiniz. Bu sayede hem bilgisayar üreticinizden hem de başka kullanıcılardan anında destek bulabilirsiniz. Yeni çağın çözüm yolu olan şikayet siteleri tüm bu hizmetler tamamen güvenilir bir şekilde, aynı zamanda ücretsiz bir şekilde sorunu olanlara sunmaktadır.

Bilgisayarlarımızın bizler için ne kadar değerli olduklarını onlar bozulunca daha iyi anlıyoruz. Hemen bozulan bir bilgisayar sizlere kötü zamanlar geçirtecek ve şikayetinizi çözmek için bayağı bir uğraş vereceksiniz. Eğer bilgisayarlarınızdan fazla şikayet etmek istemiyorsanız pc, laptop alırken kalitesi ve ucuzundan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Biraz pahalı ancak arkasında servis desteği olan firmalardan almanız çok yerinde olcaktır.

Hepimizin evinde bir bilgisayar mutlaka vardır. Bilgisayarın başında uzun süre kalmak, ciddi hastalıklara hatta ölümlere neden olabilmektedir. Bu yüzden kendinize bir kota koyup, o kotayı aşmamanız lehinize olur. Uzun süre kullanım bilgisayarın performansının da düşmesine neden olabilir. Bu durumda da bilgisayar şikayet telefonla ya da maille marka sahibi bilgisayar firması aranmaktadır.

Bilgisayarlara bilmediğimiz programları yüklediğimiz de arıza yapma, diğer bir adıyla virüs bulaşması sonucu bozulabilmektedir. Akşam kapattığınız bilgisayarınız sabah açılmayabilir. Bu tarz sorunlar kullanıcı hatasına girebilir ve teknik servisler ücret alırlar. Bilgisayar şikayet konusunda hatalı olmamanız gerekmektedir. Hata sizlerden olmamalı ki teknik desteğinizi sağlam almalı ve herhangi bir bedel ödemeden bu sorunu atlatmanız gerekmektedir.

Ancak elektrik dalgalanmaları konusunda firmalar hassas davranmakta ve size yardımcı olmaktadır. Normal şartlarda bu gibi bir durumda teknik destek alamazsınız. Sizlerden yeni bir güç kaynağı almanızı ve gönderecekleri bilgisayar teknik servisi beklemeniz gerekecektir. Gelen servis bir bedel almadan değişimi sağlayıp, tekrardan garanti belgenizi imzalamaktadır. Faturanız ve fişiniz kesinlikle yanınızda olsun, olmadığı takdirde teknik servis elemanı servis ücreti talep etmek zorunda kalır.

Bilgisayarınıza fazla yüklenmemelisiniz. Sorun yaşadığınızda yada bilgisayar şikayet talebi oluşturduğunuzda anlatabileceğiniz bir ortam hazırlamalısınız. Talebi oluşturduktan kısa bir süre sonra sizlere geri dönüş yapılır ve sorunun telefon ile halledip halledilemeyeceğinin tespiti yapılır. Bilgisayarınız hiç açılmıyorsa, direkt olarak teknik servi yönlendirilmesi yapılır. Her zaman şikayeti oluştururken hatanın sizde olmadığını, makine da olduğunu kavramanız gerekmektedir.

Artık çağımızın ihtiyaçlarından olan bilgisayarlar her evde kullanılan ve olmazsa olmaz bir araç haline dönüşmüş durumdadır. Durum böyle olunca doğal olarak bilgisayarla ilgili tüm parçalar konusunda da gelişmeler paralel olarak görülmektedir. Ancak bazı olası aksaklık durumları bilgisayar kullanıcılarının ortak dert yandığı nokta olmaktadır.

Herhangi bir arızayla karşılaştıklarında bu bilgisayar parçaları şikayetlerini nerelere bildirecekleri nerelerden yardım alacakları konusunda bir çok kişi çaresiz kalmaktadır. Ürün garanti kapsamında olsa dahi bazen olumsuz cevaplar alarak elleri kolları daha da bağlanmaktadır. Bu durumda “ben yandım başkaları yanmasın” şeklinde düşünerekten bu konudaki sorununu herkesle paylaşma yoluna gitmektedir ve internet üzerinden çalışmalar yapmaktadır.

Bilgisayarla biraz uğraşan, bilgisayarı kullanan kişilerin çoğu bilgisayar şikayetleri konusunda sosyal medya ve forumlar aracılığıyla sorunlarına anında çözüm bulabilmektedir. Bu konuda herkes için çalışmalar yürütülmesi artık çağımızın en büyük çözüm belirleyicisi olan internetin daha aktif bir şekilde kullanılmaya yöneltmesi için olmaktadır. Şikayetler için bir çok forum sitesi ve hit şikayet sitesi sistemli bir şekilde hizmet vermektedir. Bu web siteleri sayesinde sorunlarınız direkt olarak ürününüzün üreticisine ulaştırılabilmektedir. Sonrasında da sizlere orada var olan iletişim adresiniz üzerinden ulaşılarak anında çözüm öneriniz sunulmaktadır.

Bilgisayar şikayetleri konusunda bu web siteleri aracılığıyla hızlı bir şekilde, beklemeden parça üreticilerinize ulaşabilir ve sorunlarınızı onlara iletebilirsiniz. Bu forumlar ve benzeri siteler üzerinden sorunlarınızı aktarabileceğiniz gibi ayrıca ürününüzün şirketine ait web sitesi üzerinden de yine bir form doldurarak sorununuzu paylaşabilirsiniz. Ülkemiz geneli düşünüldüğünde bir çok kişi bu gibi durumlarda çaresiz kalmaktadır. Oysa ki artık internet sayesinde, aklınıza gelebilecek her türlü sorununuz kısa sürede halledilip çözüme ulaştırılabilmektedir.

Bilgisayar günümüzde vazgeçilmez bir teknolojidir ve bilgisayar üzerinden birçok işlemi yapmaktayız. Bu aşamalarda bilgisayarımızda virüs olabilir, bozulmalar yaşanabilir hatta çökebilir. Tüm bunlar bizlerin sorunudur. Fakat bilgisayar sorunu ile karşılaştığımızda bunu aldığımız bilgisayar firmasına bildirmemiz gerekir. Bilgisayar firmaları da bu sorunları gerektiği şekilde çözmesi gerekir. Aksi takdirde bizler bunu şikâyet haline dönüştürebiliriz. Bu şikâyetler hem diğer kullanıcılar için bir öğüt olabilir hem de her zaman daha iyi hizmet alabiliriz. Bilgisayar teknolojik bir ürün olduğu için sürekli yeni donanımlar, tasarımlar yapılmaktadır. Bunu takip etmek içinde 2 yılda bir ya da 3 yılda bir bilgisayarımızı değiştiririz. Bilgisayar garanti süresi de zaten iki, üç yıl kadar sürer. Bu nedenle tüm hataları ve çözüm önerilerini teknik servisimize bildirmemiz gerekir. Eğer sizlere doğru bilgi vermezlerse bunları şikâyet etmemiz gerekir. Sizde bilgisayar şikâyetleri üzerinde bu hataları bildirebilirsiniz.

Bir farklı olarak bilgisayarlarda hem donanım hem de işletim sistemleri vardır. Bunlar her zaman işimize yarar. İçlerinden bir tanesi bozulduğunda işlerimiz aksayabilir ve elbet bu ürünlerin onarımı vardır. Bu işlem içinde bilgisayar firmamıza başvururuz. İlkten iyi bir hizmet alabiliriz ve sonrasında bu hizmet anlayışı düşebilir. Kısacası tek seferlik hizmet alırız. Kurumsallaşmamış firmalarında birçoğu böyle yapmaktadır. Bunları düzeltmek daha iyi hizmet almak için bilgisayar şikâyetleri oluşturmamız gerekir. Sonuç itibari ile üreticiler hataların farkına varabilir. Çünkü hiçbir üretici firma müşteri kaybetmek istemez. Sadece bu şikâyetlerin olmadığı bildikleri için akışlarına devam ederler. Bunları engellemek için bizler şikâyet etmeliyiz.

Bilgisayar hatalarının Haberlerde, gazetelerde ve gerçek hayatta birçok örnekleri vardır. Bu örnekler arasında bizlerde olabiliriz. Sabah kalktığımızda bilgisayarımız işgal edilebilir. Korumaların hepsi kalkmış olabilir. Bunlar büyük sorumluluklardı. Bizler bilgisayarları ve dosya yazılımlarını alırken üreticilere güvenerek alıyoruz. Eğer üreticilerde verdikleri sözlerde durabilirlerse hiçbir sorun olmaz. Fakat bu sorunları düzeltmek için bizler bilgisayar şikâyetleri oluşturmamız gerekir. Bu sayede tüm hizmetleri daha iyi alabiliriz. Sizde iyi bir hizmet almak için şikâyet dilekçesi oluşturmak istiyorsanız Sikayet.com adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Haziran 19, 2017
Kategori : Bilgisayar
Yorum : 0
Okunma : 1.348 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..