Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Bilgisayar Parçası Şikayetleri

Bilgisayar Parçası Şikayetleri

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber her geçen gün farklı teknolojik ürünler ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu sayede yeni çıkan ürünlerde ciddi sorunlar oluşmakta ve bazen de üretilen ürünlerin piyasadan toplanması da gerekmektedir. Sorunların genel olarak oluşmasında bilgisayarların açılması sırasında kendisini tekrardan başlatma gibi sorunları olabilmektedir.

Sorunlarınızla yetkili servislerin veya satış yapan firmaların ilgilenmemesi durumunda Bilgisayar Parçaları Şikayetleri konusunda sorunlarınızı dile getirebileceğiniz internet ortamında siteler bulabilirsiniz. Bu sayede en kısa sürede firmanın yetkilileri sorununuza çözüm üretecek ve belki de sizlere garantili ve ücretsiz ürün gönderme imkânı sunacaktır. Aldığınız ürünlerin mutlaka faturalı olup olmadığını kontrol etmekle beraber, garantisinin de kaç yıl olduğuna bakmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kurumsal firmaların ekran kartı yanması, PC ısınmaları veya ses kartının bozuk olması gibi kullanıcılar tarafından genel bir sorun olarak algılanmaktadır. Kablosuz Mouse ürünlerinin içerideki pil bölümlerinin paslanması, oyunlar için üretilen kolların USB girişlerinin bozulmaları gibi sebeplerde tüketiciler açısında ciddi sorunlar çıkarmaktadır.

Bu bakımdan ürünlerinizin mutlaka faturalarını elinizde bulundurmanız gerekmektedir. Bayi yerlerinden almış olduğunuz ürünlerde mutlaka geri iadelerin olup olmadığını sorunuz. Geri iade olmayan durumlarda Bilgisayar Parçaları Şikayetleri konusunda sitelerde şikayetinizi dile getirmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Sonuç olarak baktığımızda teknolojik ürünler satın aldığınızda mutlaka gerekli belgeleriniz ile beraber faturalarınızı almayı unutmayın. Üretim yapan bütün firmalarda ekran kartı, harddisk, hoparlör ve vb. ürünlerde sorunlar oluşabilmektedir. Zamanla bilgisayarlarınızda yavaşlama hissettiğinizde bir bakıma götürmeniz sizler için daha iyi olacaktır. Piyasada ikinci el bilgisayar parçaları almak yerine, sıfır ve birinci el ürün almanız sizin için daha iyi olacaktır. Bu sayede Bilgisayar Parçaları Şikayetleri konusunda bilgi sahibi olmuş olmakla beraber deneyimde kazanmış olacaksınız.

Kısaca masaüstü ya da laptop bilgisayarlala alakalı yaşadığınız sorunlarda yapmanız gereken ilk şey faturanızı aldığınız andan itibaren devreye giren 1 yada 2 yıl geçerli garanti belgenizle yetkili servise gitmek ve derdinizi anlatmak. Sonrasındaki prosedürü zaten yetkili servis sizlere iletecektir. Umarız bilgisayardaki arıza sadece parçanın arızalanmasıdır, aksi takdirde kullanıcı hatası olan sorunlarda garanti belgesi de olsa sanırım sizlerden para talep ederler.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 18, 2017
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 1.136 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..