Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Biletix Bilet Alımını Zorlaştırdı

Biletix’ten daha önce de bilet satın almıştım ve zaten Biletix’in hayatı yeterince zorlaştırdığının farkındaydım ama bu kez Biletix’in bile biraz abarttığını düşünüyorum. DJWVD referans numaralı Ankara’da gerçekleştirilecek Resul Dindar konseri için 2 kişilik biletim vardı. Dün çağrı merkezini arayarak etkinlikten 1 gün önce satış noktalarından biletleri alabilir miyim diye sordum ve bu soruyu sorduğum da saat 18.55’ti. Serkan Bey dedi sanırım müşteri temsilcisi kişi ve alabileceğimi söyledi. Biz de hemen yarım saat uzaklıktaki Bilkent Dost Kitabevine gittik ve 19.20 de oradaydık. Ama saat 19.00’da sistem kapanıyormuş otomatik olarak. Müşteri temsilcinizin bunu bize bir zahmet bildirmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Bugün de isim değişikliği yapmak için aradım, TC kimlik numarası isteniyormuş vs.
Neyse sonuç olarak Biletix beni hiç şaşırtmayarak zaten Büyükşehir’de zor olan hayatı daha da çekilmez hale getirdi bana 2 gündür. Bir daha da kesinlikle Biletix’ten bilet almayacağım ve bütün arkadaşlarıma da durumu anlatıyorum çünkü gerçekten 20 tl’lik bilet için dünyanın eziyetini çektiriyorsunuz bir de üzerine hizmet bedeli alıyorsunuz.

Gönderen: D. Çağlar
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Mayıs 22, 2015
Kategori : İnternet
Yorum : 0
Okunma : 1.288 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..