Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Belekler Mobilya Farklı Model Ürün Gönderdi

Kredi kartıyla 9 taksitli 2000 tl değerinde beyaz yemek masası 2 ad gümüşlük ve 6 ad. sandalye aldım. 13.05.2015 tarihinde ilgili arkadaşımız mağaza müdürü Hakan bey cuma günü teslim alırsınız diyerek bizi yolcu etti. Eve getirdiği sandalye modeli beğendiğimiz model değildi artı gümüşlükte ayrı gelmişti. Bize ne fiş nede faturamızı verdiler. Sadece kredi kartı taksit çekim fişim elimde iade kabul etmiyorlar. Aldığım ürünleri de getirmediler, kendilerinden şikayetçiyim.

Gönderen: B. Güloğlu
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
S.

Bende bu mobilya mağazasından şikayetçiyim. Sürgülü vestiyer yaptırdım iki kapaktan tutukluk var. Mağazaya iki sefer gidip soylememe rağmen gelen olmadı. Çok ilgisiz ve alakasız bir işletme. Ben kecioren gazino mağazasında yaptırdım. Çok ilgisizler bu Belek mobilyadan katiyetle bişey yaptirmayin size duyuruyor. Um

Mayıs 27, 2015
Yorum : 1
Okunma : 1.469 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..