Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Banyo ve Duş Ürünü Şikayetleri

Banyo ve Duş Ürünü Şikayetleri

İnsanlar işten eve geldiklerinde yorgunluklarını atmak amacıyla banyo yapma isteği duymaktadırlar. Hal böyle olunca banyodaki ürünlerde suların etkisiyle beraber ürünler zaman aşımına uğramaktadırlar. Bu bakımdan dolayı satın almış olduğunuz ürünlerinizde önceden herhangi bir bozulma veya borunun içerisinde bir yamulma gördüğünüzde mutlaka bildirim yapınız. Özellikle en çok sorun yaşananlardan birisi de otomatik püskürtmeli olan duşakabinlerde problem olmasıdır. Kullanıcılar Banyo – Duş Şikayetleri olduğu zaman firmalara genellikle telefon veya mail atarak bu konuda sorunların giderilmesi için çağrıda bulunmaktadırlar. Fakat ülkemizde bazı firmalara özel olarak satın alınan ürünlerden sonra bir destek almanız zor duruma gelmektedir.

Sanal ortamda araştırma yaptığınızda satın aldığınız ürünlerinizin veya almadan önce hangi şikayetler ile karşılaştıklarını görebilirsiniz. Diğer kişilerden bu konularda yardım alarak sizlerde o ürünlerde bilgi sahibi olarak satın almadan düşünme aşamasına geçebileceksiniz. Banyo için alınan ürünler bir kere takıldıklarından dolayı devamlı değiştirme yaptıklarınızda takılan yerlerde de oynamalar olacaktır. Bu bakımdan dolayı her alınan ürünlerinizde şikayetlerin ardı arkası kesilmeyecektir. Sizlerde bu sorunlar ile karşılaşmamak için Banyo – Duş Şikayetleri için firmalardan garantili ve faturalı bir şekilde ürünlerinizi satın almalısınız. Aksi taktirde oluşacak sorunlarda firmalar sizlere güvence kapsamı vermemektedirler.

Kurumsal firmalar kendilerine yeterince piyasada tecrübe kazandıklarından sonra artık fazla bir garanti kapsamlarına bakmamaktadırlar. Bu sorunlar sıklıkla teknoloji ürünleri kullanan kişilerde oldukça sık rastlanmaktadır. Herhangi bir mağazadan satın almış olduğunuz banyo ürünleri için mutlaka evinizde montajlama aşamasında yanlarında olmanız sizin için bir avantaj olacaktır. Herhangi bir işçilik kazalarında veya yanlış takma işlemlerinde firmayı şikayet etme durumu olacaktır. Banyo – Duş Şikayetleri önemle dikkat etmeniz gereken servislerin hangi günler arasında olduğu ve saatinde gelip gelmediğine bakmalısınız.

Gönderen:
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 18, 2017
Kategori : Tüketici Hakları
Yorum : 0
Okunma : 1.136 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..