Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Avast Antivirüs Firması Aboneliğimi Kullandırmıyor

Bilgisayarım için 14.12.2016 tarihinde internetten kredi kartımla avast antivirüs şirketinden 54 küsur tl ödeyerek antivirüs programı aldım. Programı çalıştırmak için şifre göndermediler sayısını hatırlamadığım kadar yaptığım yazışmalarda, bir çok anlamadığım ingilizce cümlelerden sonra, türkçe olarak cevaplarla karşılaştım. Bu ısrarlardan ötürü, acaba banka ödemesinde sorun mu oldu, diye düşünerek, banka hesabıma da ulaşamadığımdan, 30.12.2016 yılında aynı firmadan yeni bir antivirüs programı satın aldım. Yine 40 küsur lirayı kredi kartımla ödedim fakat yaşadıklarımın aynısı tekrarlandı. Programa bir türlü sahip olamadım ocak 2017 başlarında, kredi kartı ekstremi gördüğümde, her iki ödemenin de yapıldığını, toplamda 2 program için 106 tl civarında ödeme yaptığımı gördüm. Öğrenci oğlumun izine gelmesi ve ingilizce bilmesi üzerine bana yardımcı olmasını istedim. Oğlum da defalarca yazmasına ve kredi kartı ekstresini kendilerine göstermesine rağmen hala çözüm bulunamadı. Neredeyse 2 aydır parasını ödediğim programı kullanamadığım için ödediğim 106 tl’nın iadesini istiyorum.

Gönderen: K. Irak
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Şubat 12, 2017
Kategori : İnternet
Yorum : 0
Okunma : 1.082 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..