Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Arçelik Tv Her Yıl Tekrarlanan Arıza Ücreti 650 TL

Size üzülerek mağduriyetimizden bahsedeceğim. 2012 yılında Arçelik markalı 127 ekran televizyon satın aldık. 3 yıl garanti kapsamında idi. Geçtiğimiz yıl bir arızası oldu. Arızası da ekran kartı ışık kartı vs. Arçelik servisini aradık geldi tamir edildi 650 tl ödemesi yapıldı. Ardından geçen hafta yine aynı arıza ortaya çıktı. Ses var görüntü yok ve şimdi de televizyonumuzu alabilmemiz için servise 700 tl ödememiz gerekiyor. Pardon ama biz her yıl 600-700 tl mi ödeyeceğiz. Böyle bir şey görmedim Arçelik gibi köklü bir firmaya da bunu hiç yakıştıramıyorum ve hakkımı ne olursa olsun arayacağım. Televizyon alıyoruz uzun vadeli bakıyoruz. Kaliteli olsun en başta güvenilir olsun diye arçelik alıyoruz ama tv’nin ömrü 3-5 yıl mı nedir anlamadım ki. En kısa zamanda gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Ödeme yapmayacağımı bildirmek istiyorum. Ayrıca televizyonun iadesini istiyorum. Arçelik firması olarak lütfen size yakışan olumlu çözüme gideceğinizi ümit ediyorum.

Gönderen: F. Karaer
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Kasım 08, 2017
Kategori : Elektronik
Yorum : 0
Okunma : 994 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..