Şikayet.com

TÜKETİCİ ŞİKAYETİM VAR EN ETKİLİ REKLAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Altınbaş Mücevher Bakıma Giden Ürünüm Geri Gelemiyor

25 Ocak 2017’de Maltepe Park avm şubenizden (Çilek Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Fatura ismiyle) alyans çifti satın aldım. Alyansları satın alırken şubedeki arkadaşlar “yüzüklerin başına ne gelirse gelsin yüzüğü bize kayıpsız teslim edin bakımını yapıp size teslim ederiz” dediler. Bu da çok hoşumuza gitti ve aldık. Temmuz 2017’de işim gereği Çanakkale Ayvacık ilçesine yerleştim. Alyansım bir kazada ezildi fakat herhangi bir madde kaybına uğramadı. Bunun üzerine Çanakkale merkezdeki 17Burada avm şubenize bakım için teslim ettim ve özellikle telefon numaramı bıraktım akıbeti ile ilgili bilgi almak için. Daha sonra iki kez uğradım, her uğradığımda tekrar kendimi hatırlatmak ve beni aramalarını hatırlatmamla geçti fakat arayan soran yok. Son uğradığımda kargoda dendi ama bir hafta geçti arayan soran yok. Bunun üzerine ben aradım fakat k..tahça karşılandım ve hatta ürünüm tekrar İstanbul’a gitmiş haberim yok. Bunun üzerine şikayet oluşturdum. Hemen aradılar sağ olsunlar. Ben de hakkım olarak şubede görüştüğüm kişinin beni arayıp özür dilemesini istedim. Görüştüğüm yetkili bölge müdürü vasıtasıyla bu isteğimi ileteceğini söyledi. Arayan soran yok. Bugün tekrar aradılar ve yüzüğümün yapımı için 150-200 tl arasında para talep ettiler. Satışta bana verilen sözü hatırlattım fakat çare yok. Bölge müdürünüzle görüşeceğim dedim “siz bölge müdürümüzle görüşemezsiniz” şeklinde tekrar k..tah bir karşılık aldım. Ya bu bölge müdürü dediğiniz kişi herkes gibi et ve kemikten oluşan bir insan değil mi? Bu ne kibir. Son olarak holding adresinize yazdım. Bana hakkım olan bakımı ve özürleri talep ediyorum. Artık yüzükler çok umrumda değil. Yapılan saygısızlıklar tamir edilene kadar her ortamda yazacağım.

Gönderen: Z. Tekin
Yorum Yaz
isim
cep no
e-mail

 

Aralık 16, 2017
Yorum : 0
Okunma : 987 okunma
THY Bagajım Zarar Gördü Tazmin Etmedi
Temmuz 11, 2020
|
Merhaba, thy ile TK0** nolu Miami-İstanbul seferinde bagajlarım zarar gördü. Firma ile iletişime geçtim resimleri incelediler 200 tl ödeyelim aksi halde mahkemeye verin tüm zararınızı o şekilde almayı çalışın dediler. Ödemeyi kabul ettikleri tutar va..
Sivriler Mobilya Komodin Görsele Uymuyor
Temmuz 11, 2020
|
Sivriler mobilya hayatımda gördüğüm iletişimi olmayan alakasız ürününün arkasında durmayan bir firma, benim beklentim o kadar yüksekti ki görseller vs hayal kırıklığına uğradım. Bunu da belirttim ama en ufak bir alaka ilgi olmadı. İki komodine 1500 t..
Astes Doğalgaz Parayı Peşin Aldı Ama İşimizi Yapmadı
Şubat 06, 2019
|
Kategori: Emlak
Astes Doğalgaz, doğalgaz tesisatı döşeyen taşeron bir firmaymış. Daha önce de şikayet etmiştim ama yalvar yakar kaldırttılar işinizi hemen halledeceğiz diye. Ben de güvenip kaldırdım hata yapmışım. Temmuz’dan beri doğal gazımızı bağlatamadık. P..
Hayat Varlık İcra Takibine Düşen Arkadaşlarımın Dikkatine
Temmuz 13, 2018
|
Kategori: Bankacılık
Sayın HAYAT VARLIK, biliniz ki ben bu mesajı yazdıktan sonra ARTIK hiçbir şey sizin ve size borçlu olan insanlar için aynı olmayacak, size borçlu olan insanlar bu mesajı okuduktan sonra daha da bilgilenecek ve size karşı belki de hukuk mücadelesi baş..
Yatsan Yastık 2 Ayda Çöktü İade Almadılar
Mayıs 29, 2018
|
2 ay önce kentpark avm mağazanızdan aldığımız yastıgı çökmesi sebebiyle geri iade için 1 ay önce mağazaya götürdük. Mağazanızdaki arkadaş da yastığın ciddi anlamda çöküşünü gördü ve teknik servise gönderelim dedi 20 gün önce arandık ve yastıgı iade e..